Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Parametry pro herní notebook

Chtěl bych se zeptat, jaké by měly být ideální parametry herního notebooku pokud chci hrát hry jako je GTA V, Fifa 17 apod. bez sekání a zádrhelů. Děkuji za odpověď :)

No mně to vykládat nemusíte. V tom odkazu jsou i kousky, které již něco dokáží, ale za jinou cenu. A to slovo "herní" víte také, že je jenom reklamní označení notebooku, na kterém se něco, nějaká hra dá spustit bez ohledu na to, co je to za hru a vůbec, zda je hratelná.
Tedy "herní" = dá se spustit hra!

nakolko sa jedna o ntb = defakto neupgradovatelne, tak musis kupovat vykonnejsie modely, aby ti vystacili co najdalej do buducna.
Cize nic pod 30 tisic, najlepsie s obdobami desktopovych hernych grafik (gtx970 ci 1060 6GB), co najsilnejsi cpu (aspon i7-4700hq, alebo 6xxx rada)
A aj tak budes o tri-styri roky pocitovat nedostatocny vykon, lebo vyvoj ide vpred.

Parametry? Stačí jeden.

Měl by stát minimálně 50 tisíc. Možná raději ještě víc.
Záleží, co si představuješ pod "ideální" a "bez sekání a zádrhelů". Pokud stabilních 30fps a vše na ultra-low, pak 50k samozřejmě potřeba není. Pokud má být vše na maximum (což podle mě ideální je), pak ano: cena bude hodně, hodně vysoká.

V podstate, jestli jsou hry priorita, tak mu moc nic nezbyde, pokud teda je notas nutnosti. Ten co ma za nejakych 13-14.000,- urcite dokaze prodat a koupi novej nekde okolo 25.000,- coz by mohlo stacit.

Neco na tom trati, ale za blbost se plati. :-)