Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamznuti windows 7 pri instalaci

Ahoj,

mam problem s instalaci W7.

Vcera jsem koupil pro pritelkyni Acer Aspires es15 v alze ale je tam nainstalovany Linpus Linux. Snazim se tam hodit W7 na ktere je pritelkyne zvykla.

Stahnul jsem tedy W7 all in one se service packem 2 a vytvoril bootovaci disk.

V Biosu nastavil bootovani z USB a vypnul UEFI protoze mi jinak USB nenacetlo.

Instaluji verzi Home premium x64. Vse probehne hladce cela instalace. Pote se PC restartuje. A nacitalo instalaci znovu. Pak mi doslo ze musim nastavit v biosu boot z HDD.

Pote mi dalo na vyber pustit system W7 bohuzel pri tomto kroku nastane potiz a pri loading screenu http://www.vyhodny-software.cz/windows-poradna/pos tup-instalace-windows-7-krok-za-krokem/ tady tedy obrazek 11 se to pokazde sekne a i treba pri hodinovem cekani se nic nedeje a nevim co s tim dal.

Docetl jsem se jen toho ze je mozne ze mam v haji HDD. Nesetkal se nekdo s tim?

Pokud tam byl Linux a jel a notebook je novy, je nepravděpodobné, že by byl problém s HDD (ale není to vyloučené).
Jak je nastaven v BIOSu režim SATA? Zkus to přepnout z AHCI na LEGACY. Instalaci pak zopakuj, přičemž na obrázku 8 odstraň všechny oddíly a potvrď instalaci na prázdné místo. Nic ručně nevytvářej.

Zkusim se na to podivat. Jsem tedka teda v praci takze az odpoledne. Dal bych potom vedet. Kazdopadne moc diky za radu a kdyby mel nekdo jeste nejaky jiny napad tak moc rad vyzkousim.

Vcera jsem nad tim stravil pres 6 hodin a chtel bych to mit do Vanoc hotove :D

A jó, to myslíš tu kumulativní aktualizaci s integrovanou telemetrií. To je jen neoficiální pojmenování jedním serverem, MS nic takového nezná.

Protože se na warezu různě povalují takové všelijaké all-in-one operační systémy s kdečím navíc (i s tím, co jejich zákazník nechce), jako první mě napadla přesně tato verze :-)