Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asus R9 270x 2 obrazovky

Dobrý den.
Včera jsem dostal monitor a chtěl bych si jej napojit k mému PC. Původní 23" televize (16:9) má HDMI i VGA. "Nový" monitor 20" (16:9) má jen VGA.
Telku jsem měl do grafiky zapojenou přes redukci na VGA, protože při zapojení přes HDMI byl obraz rozmazaný a ne tak dobrý jako přes VGA.
GK má konektory DP, HDMI, a pak dva odlišné DVI. Jeden DVI-D druhý DVI-I. Mohu tedy dokoupit druhou redukci na DVI-VGA a napojit ho stejně ? Bude to fungovat ? Nebo co udělat, aby ta televize co jde přes HDMI neměla rozmázlý obraz.
Dekuji

Měl jsem podobný problém. Koupil jsem novou grafiku (GTX1090) a ta nepodporovala VGA. Připojil jsem ji přes HDMI a obraz byl neuplný a rozmazaný. Vyřešilo se to tím že jsem v nastavení televize (používám jako monitor) změnil v nastavení obrazu z 16:9 na skenovat. Už to nedělá