Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor za rozumnou cenu

Zdravím chtěl bych si pořídit nový monitor za rozumnou cenu mám doma i7 6700 bez gk tu budu kupovat zároveň s monitorem mám teď doma Flatron M227WD od LG a je strašně špatný obraz bolej oči nevím zda je to tou gk na procesoru nebo monitorem kontrast je příšerný.
Změna kategorie, původně: Hardware
Změna předmětu, původně: Monitor (karel)

• Ja jsem kvuli tomu presel ze zacatku na monitory LED/TN kvuli tomu ze nekteré monitory strasne 'pali, stipou' do oci, kdyz za nem sedis 8 hodin dene, ono to jde poznat.
TiP ~Zkus provés vlastni nastaveni BAREV a ZOBRAZENI, jaké mas nastavené rozliseni pro tbuj MONITOR, jses pripojen pres HDMI, nebo VGA ?.
* Podivej se také, jestli na tom monitoru neni spustena funkce "UKAZKA OBCHOD" :-)

(podle recenzi to vypada, ze to bude jak pise vyse Pan Wikan monitorem)

Především bych doporučil seřídit správně ten současný, jinak se ti může stát, že to s novým bude stejný problém. Ono je to v defaultu obvykle nastavené tak, že to svítí moc. Já mám na svém stažený jas na monitoru na 10% a ještě ubírám v nastavení grafické karty gamu. Kontrast nechávám na 50%.
A ještě jak už píše na hoře XoXo, nemáš nastavený nějaký ten "vylepšovací"režim? Zásadně volím buďto text nebo vlastní nastavení.