Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hp pavilion 15-n055sc

Dobrý deň chcem sa spýtať pri inštalovani ovladacov grafickej karty mi notebook Mrzne a seka,teraz ju mám zakázanú notevook ide normálne ale obraz samozrejme k ho...u je možné ze grafika išla do dymu? Mimochodom záruka mi samozrejme už skončila takže oprava na vlastné náklady,ďakujem za reakcie Peťo
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)

Ahoj mam tam teraz win 7 mal som predtým win8 myslel som si ze to robí win nepomohlo ani recovery po preinstalovani win 8 som inštaloval ovladac predtým všetko ok po naistalovani už to zacalo trhať tak som dal win 7 a taktiež bez ovladacov to išlo ale po naistalovani ovladacov grafickej karty to začalo trhať :/

Caute no sťahoval som iba ovladac na grafickú,prepáčte moc sa do toho nerozumiem preto sa radšej spytam ako urobiť nejakú hovadinu takže mám stiahnuť chipset driver? Ďalšia blba otázka kde konkrétne ich stiahnem aby som nestiahol zase nejaké nekompatibilne,vďaka za vašu trpezlivosť Peto