Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Alternativa k ownCloud

Zdavím všechny,
pokoušel jsem se instalovat ownCloud (i fork nextCloud) na MS Server 2012, ale bez úspěchu. V dokumentaci je psáno, že podporují jen Linuxové OS. Máte/používáte někdo nějakou alternativu k ownCloudu na MS Serveru. Můžete mi nějakou doporučit? Děkuji

Zdravím,
všechny návody co jsem zkoušel jsou na verze starší, tedy třeba na ownCloud 8. Nová verze 9.1.2 však vždy odpoví jen: ownCloud Server does not support Microsoft Windows.
Proto se ptám, zda to někdo teď zkoušel instalovat, případně jaké používáte alternativy.

Děkuji.