Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při vypalování PSX her

Dobrý den,
Koukám, že tady takové vlákno už je, ale je mrtvé, tak založím nové. Zkrátka chci si vypálit hru na PSX, mám otevřený Alcohol 120 a klikám na Vypálení image, vybírám 1kb soubor s koncovkou cue..a problém..nepodporovaný formát!! to se tady ještě nikomu nestalo...tak nevím...zkrátka mi to nechce vypálit ten soubor

Upřímně, nemyslím , ale všude psali (na tehle poradne), že se tam má hodit ten nejmenší soubor, což mi přišlo taky jako blbost...nevíš tedy jak na to? Dejme tomu Metal Slug..stáhnu si archiv v něm je pouze soubor s koncovkou CUE a další archiv, v něm je soubor s ECM koncovkou...moc se v tom nevyznám, myslím, že CUE bude obraz disku podobně jako ISO...proto potřebuju pomoc

...Ale pravda, když vidím ti sračky, co tady radíte lidem (http://pc.poradna.net/q/view/228894-jak-prepalovat -hry-na-ps1), tak se „ospravedlňujem“, ale po zoufalých pokusech jsem naprosto vyčerpán dal na debilní rady výše zmíněného vlákna..už to funguje --- přes ISO a pak Ashampoo... tvl desítky příspěvků, ale nic kloudného..no nic jdu zkusit jestli to funguje na konzoli... fakt čuráci ale..ještě chytrolín místo, aby poradil začne blbě kvákat čobol...tvl taky vím, že do 1kB se nevejde ani hra do mobilu, chípni Shiro

Dívej jo, ty sis to našel na wikině...já jsem si na to musel přijít sám, ŽE MI TO ASI NEPOJEDE, KDYŽ TAM BUDU DÁVAT JENOM TO CUE...takže ano, že je to sheet jsem nevěděl, ale že to patří k tomu obrazu jsem se dovzvěděl z praxe (asi půl hodky co jsem psal,že success)...ale máš pravdu najít si to hned tak jsem si ušetřil nervy...každopádně se mi povedlo úspěšně vypálit Casltevania :)