Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Špatný obraz po minimalizování hry

Ahoj, nainstaloval jsem Windows 10 PRO (originál - čistá instalace). Po minimalizování hry WoT se mi občas stane (cca 1 z 20 minimalizování) viz foto. Je to SW nebo chyba GPU? Na Windows 7 Ultimate bylo všechno v pořádku, když pustím cokoliv dalšího, tak funguje normálně. Jen zase na ploše to mám. Může to být načatá grafická karta? Díky. CPU: G3258@ 4.4GHz, r9 270x, ASROCK Z97 Anniversary

ne win dělá jen co jsi nastavil, hru tedy máš exlusive fullscreen? a přepínáš na plochu... pro bezproblémové a rychlé přepnutí je dobrý mít nastavený stejné rozlišení i obnovovací frekvenci ve win i ve hře třeba 1080p@59Hz na ploše a ve hře 1080p@59,94Hz/60Hz a nebo můžeš zkusit režim hry v okně bez okrajů