Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet do 6000

Nějaký tablet do 6000 na běžné věci... Twitch, filmy, internet, hudba,Word a Excel... Na tabletu budu hrát jen jedinou hru Heartstone a nic náročnějšího co bych hrál... Zaujala mě řada YOGA od Lenova. Ale nechápu jednu věc tento tablet z řády 2 https://www.euronics.cz/dotykovy-tablet-lenovo-yog a-2-8-32gb-anypen-cerny-lnv59439892/p397735/ je levnější než z řady 3 https://www.czc.cz/lenovo-yoga-3-8-16gb-cerna/1796 82/produkt... Kde je pokrok ? z fullHD je HD a Intel se změnil na Qualcomm... Kromě výdrže která je logicky vyšší kvůli HD rozlišení který žere méně a 2GB RAM sníženo na 1GB... Tak co je lepší kromě výdrže. Já tam pokrok nevidím ale možná se mýlím... Nebo pokud najdete lepší...

Díky za odpověď

Docela se mi líbí Lenovo TAB 3 10 Business 32GB Slate Black. Ale já bych vybíral asi podle oka a kvality displaye. Nešel bych pod míň jak fullHD 2GB RAM a 4 jádra procesoru, když to řeknu jednoduše. Nevim jakej je grafickej chip a jak na tom pojede hearthstone, ani jak moc plynulej má chod systému a ani jak kvalitní má fotoaparáty, ale to se dá všechno zjistit na youtube. :).

Yoga 3 8 startovala s výrazně nižší cenovkou, než Yoga 2 8, která je momentálně v doprodeji. Model Lenovo Yoga 3 8 je dostupný také ve verzi s 2GB RAM - http://www.lenovoshop.cz/lenovo-yoga-tab-3-8-wifi- qualcomm-1-30ghz-2gb-16gb-8-0-ips-1280x800-8m-foto -anypen-android-5-1-cerna-za090091c_d582864.html

Tablet má větší výkon a díky menšímu, ale stále slušnému rozlišení má tablet ještě větší výdrž. A rozdíl v rozlišení displeje běžný uživatel nepozná.

Tak díky za rady no...

Protoze tablety podrazily nebo to jsou uplne kramy, viz to Lenovo, ktere jak jsis vsiml snizilo rozliseni displeje.

Zrovna mi mamka rikala, ze ji odchazi Prestigio, ze asi neco bude potrebovat, tak jsem koukal na 10" tablety a v podstate nejlevnejsi slusnej od Samsungu za 7K. No a ani u 8" to neni lepsi 6,5K Huawei M2. Jinak osobne: Samsung, Huawei, Asus, Xiaomi. Nic dalsiho.

Na Samsung už nesáhnu... Byl mi doporučen Nvidia SHIELD... Co jsem četl tak je to herní tablet což mi je v celku jedno ale má relativně čistý android, Full HD a 8 palců které chci...
A zkušenost s Prestigio mam taky. Táta nic neříkal ale když jsem si ho na pár dní půjčil tak jsem objevil pár chyb...