Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dotaz na dva disky

Ahoj, mám dva disky jeden systémový SSD s 250 gb a jeden HDD s 300 gb a to SSD je systémovej a ten HDD, zatím nevyužítý, jenže mám problém s místem, chtěl bych na ten HDD si přetáhnnout hry, ale nevím jestli můžu, slyšel jsem, že tu hru pak nesmím hrát a až ji budu chtít, tak si jí dám zpátky, prej že by se to pokazilo všechno nevím... A co když si spustím třeba Steam a začne se mi stahovat UPDATE k té hře, to by se mohlo něco posrat, nebo jde o to abych to prostě nespouštěl, když to bude na tom datovým disku...

• Tak si ve STEAM v nastaveni jde nastavit nebo zvolit ULOZUSTE kam se hry budou nahravat, na tom HDD vytvor slozku pojmenuj ji treba ABCD a nasledovne ve Steam oznac ze jde o slozku kde jsou ulozeny hry.

Steam => Nastaveni => Stahovani|Download => Pridat slozku [Slozka vytvorena na HDD] :
Az po oznaceni presunes hry do te nove deklarované slozky, problemy to delat nebude, az na par her vyjimek; které musi byt na c:/
[img=/file/view/27500-steampp-gif]http://pc.poradna.net/file/view/27500-steampp-gif[/img]