Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zapomenuté heslo gmailu

Zapomněl jsem heslo k gmailu. Měl jsem v pc uložené, ale protože jsem počítač dával do opravny, všechna uložená hesla jsem vymazal. Je nějaká možnost, že by heslo bylo stále někde v systému a je možné ho z něj dostat? Díky za odpověď.

To byla první věc, co jem udělal, moje problémy to neřeší, nemám totiž žádnou zálohu (náhradní mail, otázku, číslo mobilu...) Vím, že to byla hloupost, ale neřešil jsem to, protože jsem měl heslo uložené. Spíš by mě zajímalo, jestli existuje nějaký program, který to heslo z paměti počítače nějak vydoluje.

Keď pôjdeš cez to zabudnuté heslo, tak tam máš viaceré otázky ohľadom účtu tuším, kedy si účet vytvoril a podobne. Nemusíš si to posielať na email a ani číslo nepotrebuješ. Neviem či to ešte tak funguje, ale tak pol roka dozadu bratovi niekto ukradol email, vymazal číslo aj zmenil email na obnovenie takže som začal odpovedať na tie otázky a aj keď som si istý, že väčšina z nich bola zle, tak som prístup k účtu dostal. Takže by som skúsil niečo s tou podporou.