Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook + externí monitor

Dobrý den, má v plánu si pořídit druhý monitor k notebooku. Určitě by nebyl na hry, protože je to prostě hodně velká zátěž, ale jak by to ovlivnilo výkon hry, kdybych měl například na druhym monitoru zapnutý video z youtube. Děkuji za odpověď
Notebook:
Grafická karta: Geforce 710m (2gb)
Procesor: Pentium 2020m
Ram: 8GB
+ integrovaná grafika intel hd

Já ale nepsal o jakou hru se jedná :) Nehodlám hrát hry jako třeba AC nebo nový battlefield, protože to prostě neutáhne. Chci hrát hry typu Prison Architect, factorio nebo rimworld a další nenáročné indie hry. Tyhle hry tenhle notebook zvládá. Takže jen na sledování filmů bych ho nenazval. Otázka ale byla jestli by byl snížený výkon, kdyby na ext. monitoru měl třeba video z youtube nebo třeba i film. Děkuji za odpověď.