Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Účet s omezenými právy

Zdravím, potřeboval bych povolit hru....aby nevyžadovala heslo administrátora, ostatní hry se dají na omezeným účtu spoštět, ale blbej minecraft,chce furt heslo administrátora a mě nebaví to tam furt dětem zadávat, ale nechci jim dát administrátorský účet natrvalo ( mají zapnutou rodičovskou kontrolu kvůli času, jak dlouho můžou být na pc )

Už nemíním poslouchat, jak se oba hádají kdo jak dlouho byl na pc.

Díky za každou dobrou radu.

Operační systém je Windows 10.

To je nějaký divný, aby Minecraft chtěl heslo administrátora. Ten běží na omezeným účtu bez problémů. Nemáš ho nainstalován v nějaké složce, co chce vyšší práva pro přístup, např. Dokumenty admin účtu? Zkus Minecraft nainstalovat někam jinam, třeba na druhý disk.