Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s High Definition Audio.

Zdravím, mám asi menší problém s High Definition Audio. Mám jich tu prostě nějak moc. Ve správci zařízení dole u "Zvuky a výstupy" mám 6x (Zvukové zařízení High Definition Audio). Je u toho obrázek monitoru, takže počítám, že to souvisí s monitorem, který mám připojený přes HDMI a má reproduktory. Větší problémy s tím sic nemám, ale rád bych se toho přesto zbavil. Přece by tam stačilo jedno to "zvukové zařízení ...". Když je ve správci zařízení odinstaluji, tak stačí dát vyhledat změny HW a zase vidím, jak se dole instalují a jsou tam zas. Zakázat je mohu, ale nechci aby tam vůbec byly. Neví někdo, čím by to mohlo být? Děkuji.

Díky, nevím, co vše bych měl zmiňovat při takovém dotazu, v tomhle se moc nevyznám, ale tohle mi prostě nepřijde správné a nechci tam mít nějaký zbytečný balast. Mrknu do toho BIOSu. Jinak tento problém jsem měl předtím i po aktualizaci na novější drivery zvuku od výrobce MB.

Radšej sa v tom nevŕtaj.
Dôvod - OS totiž registruje všetky stavy zariadenia - t.z. i to, ktorý výstup je používaný. A keďže máš okrem klasického výstupu i HDMI výstup - znamená to, že OS ho MUSÍ kontrolovať a teda i zobraziť. Takže to nechaj tak!!!!