Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reset PC, poté chybová hláška 0xc0000006

Zdravím,
na několik minut jsem odešel od PC. Poté, co jsem se vrátil, jsem měl PC v restartu, který probíhal velmi zdlouhavě (funguji na SSD disku). Nefunguje mi žádný program - ať rozkliknu jakýkoliv, vyhodí chybovou hlášku s číslem "0xc0000006"...

Žádný program nebo hru jsem do počítače v nejbližších dnech neinstaloval, co by mohlo něco způsobovat.

Mockrát díky za jakékoliv rady!

ať rozkliknu jakýkoliv, vyhodí chybovou hlášku s číslem "0xc0000006"

takže bootsector to nebude.

zkontroloval bych asociaci pro .exe programy v registrech, lze i z příkazového řádku:

reg query hkcr\.exe
reg query hkcr\exefile\shell\open\command

pokud se nespustí ani příkaz reg.exe, máš nejspíš spyware nebo vir.
ověřilo by se přejmenováním windows\system32\reg.exe na reg.com