Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spojení dvou objeků cad

Dobrý den, potřeboval bych poradit v programu auto cad2017 jsem si vytvořil dva 3d objekty se stejně velkou podstavou a potřeboval bych je spojit, aby stoho byl jeden objekt, ale nemohu tuto funkci nikde v settingu najít.
přdem děkuji za radu

Dekuji za radu a ještě potrebuji poradit dve veci delal jsem ruzne zobleni a pote co jsem to udelal stále hrna sviti modre a potrebuji aby nesvitila ale nevim ke j to v nastaveni a jeste by me zajimalo, treba kdyz am kvádr a chci do jedne steny udelat kruhovou diru, tak jak to udelat..?