Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Flek na display

Po roce užívání jsem našel na display bílý flíček, viditelný pouze na bílém pozadí, nejedná se o pixely. Je to důvod k reklamaci? Pro nezasvěcené není nijak viditelný, ale je tam.
Děkuji

Cokoliv, co je na displeji a nepatří tam, je důvodem k reklamaci. Sice ti budou možná tvrdit, že to je nepodstatné, tak chtěj aspoň slevu. Většinou se mi na takové nepodstatné věci slevu zdařilo z nich vydojit. Není tam něco napatlaného z venku? Zkus to opatrně očistit. Koukám, tady se bude místo toho řešit, že blbě vidíš.... :-)

Po roce užívání jsem našel na display bílý flíček, viditelný pouze na bílém pozadí, nejedná se o pixely.

Zkusit reklamaci muze po dobu dvou let od nakupu, poud to nakupoval jako fyzicka osoba bez ICO. Tady je spis otazka, jaka je pravdepodobnost, ze bude reklamace zamitnuta a bude to tam davat zbytecne a az 30 dni bude bez monitoru.

Podle me docela velka, protoze moc neni jasne, jak se mohlo neco takoveho samovolne stat. Ale at da fotku, treba to situaci ozrejmi.