Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zvednutí myši odskočí kurzor

Zdravím včera jsem si pořídil novou herní myš s optickým čidlem se kterým mám problém , když hraju mám potřebu myš trošku nmadzvedávat abych mohl s ní rychleji manipulovat a vtom je ten problém jak myš nadzvednu tak my odskočí kurzor jinam , tudíž potřebuju čidlo nějak z menšit aby mělo menší sensitivitu , aby my čidlo fungovalo jen na stole a né ve vzduchu , budu rád za jakou koliv radu na internetu sem nic nenašel ani v nastavení myši v programu.
Změna předmětu, původně: Optické čidlo
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

když potřebuješ udělat rychlou otočku o 360 stupnu tak myš nadzvedneš aby se ti lépe s tím manipulovalo , asi víš o hernim prumyslu málo aby jsi se mohl vyjadřovat , takže boužel tvoje připomínka je zbytečná a netrefná .

Hrál sem "poloprofesionálně" Gočko rok a půl , takže něco o té hře vim a taky vim že je nesmysl o tomhle debatovat ,že nějaká nadzvedávání myši je kravina jak někdo psal, v programu o myši sem nenašel nic jen samotné nastavení citlivosti myši , já se ale pořád ptám zda existuje nějaké nastavení senzoru neboli čidla , nebo je na to nějaký trik , jediné co vím je začmárat senzor fixou , ale nejsem si jist zda ho to nepoškodí celkově ..

je to kravina a je fuk co hovoris alebo si myslis.

pretoze - ziadna opticka mys nieje navrhovana a konstruovana pre taketo exotiny ako je jej nazdvihavanie.
ze si myslis ze ti to pomoze sa rychlejsie otocit....no musim sa zasmiat. to akoze ked ju tahas po stole tak sa tocis pomalsie? dobry for :D

Nauc sa manipulovat s mysou tak ako sa to robit ma a tak, ako na to bola navrhovana jej technologia. v prvom rade je v tebe problem ze si si zvykol na nestandartnu hlupost, s ktorou nik nepocita. Z tychto dovodov nikde nic na toto nenajdes. Navyse, riesenim tejto tvojej exotickosti si vyrobis 10 dalsich haluzi, ktore budes riesit ako? Ak sa tak velmi nudis, hned ti zmysluplnu pracu najdem, aby si tu nebehal na kyslikovy dlh.

Sa musis preskolit ty a nie tvoj "herny priemysel" :D

Cely tento "problem" je fraska nehodna straveneho casu a riesenia. a to ti povedia hocikde.

Tak se raději zeptej kolegů profesionálolů a poloprofesionálů v tom vašem herním průmyslu.Když je to zvedání normální,určitě s tím mají větší zkušenosti než my BFU zde.:-)
Jinak pohyb myši obloukem ve vzduchu je rychlejší než škubnutí po podložce do strany?
No měřit to nebudu,já takovou zbytečnost ani nepotřebuji.

v programu o myši sem nenašel nic

Tak to vás moc profizvedačů asi nebude,když se zatím výrobce nepřizpůsobil poptávce.

Čítal som ten "popis" problému...
Väčšiu píchovinu som fakt nečítal.
Optické myši majú vertikálny dosah nastavený konštrukčne (niekto to tu už spomínal) a je pevne stanovený. Max. diferencia je 1-2mm (pre srandu králikov - skúsil som svoju nadvihnúť - stačil 1mm a už nereagovala)
Keď hráš, nedrž tú myš ako kus kameňa a nebudeš mat "potrebu nadvzvedávat" ju.

No a, spravim centimetrovy pohyb v protismere a som zas presne v strede obrazovky, nejaky problem? Preboha, kam sa potrebujete s tou mysou dostavat, to mate 5 monitorov v horizontalnom rade alebo co? Teraz som na nete a stacia mi 2 cm na vsetky strany aby som mohol "oklikat" vsetky rohy. Samozrejme mys obcas zdvihnem (ako kazdy), ale toto je fakt psycho vlakno.

Zvyš si citlivost myši a už ji nemusíš nadzvedávat..

A nezkoušej tu na nás nic s tím tvým " Poloprofesionálním Gočkem "

Snad všichni tady GO buď hrají nebo ho aspoň zkusili a ví, jak to tam chodí.. Je to FPSko jako každý jiný a nikdy jsem neviděl nikoho, kdo by nadzvedával myš.. Kup si větší stůl a nebo si zvyš citlivost.

Ne, opravdu ani Poloprofesionálové, ani profesionálové nezvedají myš ze stolu.