Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Režim spánku = Vypnutí PC

Zdravím,
mam takový menší problém, který se začal vyskytovat až tak poslední měsíc (myslím si že po aktualizaci).

PC jsem byl zvyklý dávat do "Režimu Spánku", a pak ho jen probudit. Abych ho nemusel každou hodinu zapínat a vypínat.
Ale teď když dám PC do Režimu spánku, tak pak když ho znova zapnu, tak mám zavřené všechny aplikace, co byli předtím otevřené a počítač vypadá jako by se z nějakého důvodu vypnul. Když otevřu např. Chrome, který byl před režimem spánku otevřený, tak mně to nabízí zda chci obnovit záložky.
Nevím z jakého důvodu se PC vypíná, ale chtěl bych to vyřešit. Čím by to mohlo být? Je to jen nějaké nastavení nebo je někde chyba? Děkuji za odpověď

aha, tobě nefunguje korektně uspávání a ten krám se spíš vypne.
1) spustit kontrolu disku, podle těch chrome záložek je už někde poškozený souborový systém
2) konečně nainstalovat ovladače k základní desce (chipset driver): podle chování chybí a funguje to nekorektně
3) zakázat největší m$ stupiditu: automatickou aktualizaci ovladačů