Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD WD Blue x Green??

Zdravím,
mám v plánu koupit si SSD disk, jako disk systémový. Zaměřil jsem se na značku Western Digital(256GB). Jen jsem se zastavil nad tím jestli vybrat Green nebo Blue.
Je to do PC na každodenní používání a občas i nějakou tu hru.
Poraďte prosím.
Díky za odpovědi.

Uplne jedno, v podstate stejny s Crucial BX200 a SanDisk Ultra II (coz je dneska WD).

Osobne bych se zameril na jen o malo drazsi a kvalitnejsi Crucial MX300 anebo jeste lepe jeste drazsi ale jeste kvalitnejsi Crucial MX200.

Naopak hojne doporucovany Samsung bych momentalne nekupoval kvuli nesmyslne vanocni prirazce, kterou jak jsem zaznamenal, nasadili.

Edit: Osobne bych kupoval az po novem roce, momentalne vsude probihaji vanocni prirazky.

CZC:

SanDisk Ultra II - 960GB -36%
stal: 11 724 Kč sleva: 7 467 Kč

Tenhle disk sleduju, jeste pred 14 dny stal 6 800 Kc.

Edit2: Jeste jsem na to koukal a jedinny kdo pred vanoci drzi cenu nebo dokonce skutecne zlevnil je Crucial.