Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvuk - pro jednotlivý prohlížeč jiný zvukový výstup

Zdravím,

mám dotaz, lze nastavit přes sw abych vybral pro jednotlivý prohlížeč zvukový výstup?

Z jednoho prohlížeče hraje hudba přes jack, na druhého zvuky z bt sluchátka.

Je to možné nastavit? Pokud ano, jak prosím?

Případná možnost je zde že pro nějakou aplikaci nastavím jack a pro prohlížeč bt sluchátka.

WIN 8.1

Změna slaboduchého předmětu, původně: Zvuk (host)

Ked to ta nejaka aplikacia umoznuje tak to ide nastavit v jej nastaveniach. Typicky nejake prehravace audio/video alebo komunikacne programy apod umoznuju zvolit aspon ze na ktoru zvukovu kartu sa to bude posielat, ale moze to tam byt aj detailnejsie.