Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava pc - treba hdd ?

Zdravím mám problém s pc chyba bude v pravdepodobne v zdroji . Chcem ho poslať do opravy len chcem vedieť či si hdd môžem nechať alebo ho poslať aj s ním ... Jedna sa o to že tam mám dôležité údaje a vlastne veci ktoré potrebujem ... Opravia mi to keď to pošlem bez hdd ?:) Chyba je v hardware

Práveže tam mám dôležité veci ale nestihol som zálohovať ... Keď pc zapnem tak niečo tam dosť vrndzi a radšej to nebudem zapínať aby mi niečo neodpalilo na základnej ...a nebudú mat problém pretože je tam jedna stiahnutá hra ale ostatné originál :) myslím to aby mi uznali reklamáciu

jj ved musím zálohovať: ) inak ked ten pc zapnem tak vrndží cca asi tak 3 min potom už ide potichu ... otvoril som bočnicu a vyzeralo to na zdroj .. inak vlastným zdroj zdroj-fortron-fsp600-50arn-88-600w-aktivne-pfc
gpu - gtx 1060
cpu - amd fx 8350 - chladic noctua
a zakladna doska - gigabyte ga 970a

podľa mňa to bude asi zdroj čo myslíte : ) ?

možno len rezonuje nejaká časť skrine alebo zle upevnená súčasť počítača,keď počítač naštartuje a prechádza z 2D do 3D režimu,vtedy vznikne obvykle napäťová špička a všetko ide pár minút na plný plyn......možno celá oprava bude spočívať v tom,že podoťahujú všetky šrouby a nepríjemné rezonancie a pazvuky sa zázračne stratia........