Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hučení notebooku

zdravím, koupil jsem si nový notebook (byla to předváděčka takže docela výhodně), každopádně nějak divně hučí. Mám v pozadí zapnutý třeba jen Steam a jsem na prohlížeči kde mám zaplý jen facebook a dejme tomu tuhle poradnu a PC se vždycky třeba co 10 sekund rozhučí. Nevěděl by někdo co s tím může být? díky

nepomáhá..teď jsem hrál chvilku GTA V na 60 FPS a taky třeba co 20 sekund mi skočily FPS pod 10 (GTA V bych měl s parametry notebooku rozjet na full bez problému). Může to s tím mít souvislost? vídím to tak, že ho asi vrátím, každopádně bylo to fakt za výhodnou cenu - asi věděli proč :/