Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neumím nainstalovat ovladače grafiky

Dobrý den
Mám notebook Acer Travelmate5730, má grafickou kartu v MXM slotu. Původní ATI Radeon odešla, použil jsem jinou z Acer Aspire7520 je to nVidia GeForce 8600M GS. Karta chodí, ale jen jako standartní grafický adaptér, při pokusu o instalovaní ovladačů se objeví hlášení, že instalátor nenašel adaptér nVidia. Aida 64 ji rozpozná. Systém je Windows7, desítky jsem musel odstranit, ovladače taky nešly nainstalovat a obraz je v sedmičkách lepší. Děkuji za radu

• Jelikoz musis nejdrive nainstalovat < 1/St. INTEL HD /* Coz znamena 1) Ovladac pro Chipset, 2) nasledovne Intel iGPU, predesly Intel Media Graphics Acelerator >, ktery je hlavni zobrazovaci 'Video' adaptér, Nvidia je 2/St vykonovy, bez nainstalované grafiky 'Intel + Chipset' je po technické strance instalace Nvidia nemozna.