Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD Disk

Zdravím, mám týden starý PC Lenovo který by měl mít SSD disk 265GB. V PC se mi ukazuje tak jak má, ale jakmile se ho snažím otevřít napíše to, že mi byl odepřen přístup a že mám ve vlastnostech upravit kartu ,,zabezpečení,, jenže ta tam není a bohužel nejsem tak zkušený abych si uměl poradit a měl ho k dispozici.. Děkuji za případné rady nebo návody :) Bojím se abych něco nepokazil.. Děkuji moc
Změna kategorie, původně: Software (JaFi)

...a že mám ve vlastnostech upravit kartu zabezpečení...

- Windows - Tento počítač - Klik pravým tlačidlom myši na "Disk C" - z rozprestrenej ponuky vybrať "Vlatnosti" - kliknúť na uško "Zabezpečenie"
Potom si vyberte svoj účet (Users) a "Povoľte si prístup":

[ssd.jpg]