Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube videa nefunguji

Dobrý večer, mám problém s Youtube např chci se podívat na video a to se pořád dokola načíta dokud to nehodí error 2wdY dělá to všude na mobilu a tabletu, restartoval sem router ale pořád nic fakt nevím co stím jestli má někdo nějaký nápad budu rád děkuji

Pýtam sa, lebo ak si na opačnej strane zeme, a pripojený si cez Náš-Net Nový Jičín, tak by to mohla byť príčina :)

Chyba môže byť na YouTube alebo aj u tvojho poskytovateľa pripojenia. Skôr to vidím na tú druhú možnosť. Iné videá z iných serverov fungujú?