Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem iMac vs SKLÁDANÝ PC

Dobrý den, právě budu kupovat nový počítač, který budu mít pouze pro práci s videi.
Používám výhradně ADOBE AFTER EFFECTS.
Cenu si představuji okolo (25.000-30.000)
Mohli byste mi prosím někdo poradit ? Co bude pro moji práci lepší ?Mám volit PC od Applu nebo si nechat poskládat PC s pořádným procesorem a RAM paměťmi? Díky a přeji hezký den :)

PC od Applu nebo si nechat poskládat PC s pořádným procesorem a RAM paměťmi?

• OSX funguje jen na PC od Apple, nebo nainstalovat Hackintosh.

HACKINTOSHOSx86
• Ano, je to reseni které dnes jiz nefunguje nejak spatne, ale platformu zvolit Intel je jediné rozumné reseni, sam jsem OSX /* Hackintosh, pouzival, po par novych KEXT, BootLoaders, vse v poradku, stabilni (dle HW osazeni)..
TiP ~ Instalacni soubory, DMG|ISO, navody, Kext etc, jsem jako zdroj pouzival : www.hackintosh.zone

Jaky HW osazeni teda zvolit ?
Ono, na tvém miste bych se ridil podle toho s cim je kompatibilni, tre LAN|WIFI : 13-ethernet a podle kompatibility zvolil HW.

veci od adobe využijú openCL a CUDa len pri profi kartách,herné grafiky v adobe produktoch v podstate nemajú skoro žiadnu cuda/openCL podporu,keď tak väčšinou vo verzii essentials,ktoré sú prispôsobené pre domácich užívatelov,ale zasa obvykle funkčne obmedzené oproti "dospelým" verziám softwaru.......čo sa týka applu a macos,ten ako iné unixoidy dokáže využiť priamo v systéme profi GLX/irixGL/GLext/GLaux/openVX/openGLES/openWF/open MAX extensions,čo pod windows nieje implentovené vôbec,alebo len rudimentárne,aj keď apple počítače sú založené na intel platforme,aj keď na rozdiel od bežného pc nemajú bios......