Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet funguje, ale na pocitaci ne

Dobry den, dnes jsem zapnul počítač jako obvykle až na jednu změnu, nefunguje internet. Mam počítač zapojen pres ethernet, a ukazu se mi u Windows dole ten žlutý trojuhelnicek, s kabelem nic není, zkoušel jsem ho na notebooku. Dokonce mam i wifi primjmac a ten se sice připojí ale píše bez internetu, nevi někdo cim to muze byt, dekuji.

pomohlo by sem dát výpis:

ipconfig -all

jestli máš běžný levný router, nastav ve správci zařízení - síťovka - vlastnosti - advanced - speed & duplex: 100mbit/full, restart.
wifi adaptér může pc přepínat podle priority (preferuje drát).
nemáš nějaký agresívní antivir? znáš svoji verzi windows a antiviru?