Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdražování HW.

Tak se nám ten konec roku nějak prodražuje a to nejen kvůli drahému $/25.50, ale i paměť moduly zdražily až o 50% oproti říjnu.
No a na řadě jsou SSD budou o 25-30% dražší/nedostatek NAND.
Ani pevné disky to asi nemine a to díky stoupajícímu prodejem.

(takže kdo čeká, že se po svátcích dočká levnějších sestav tak se šeredně plete)

Letos je to vanocni prodrazeni opravdu masivni. V lednu bude urcite levneji, ale je mozne, ze na rijnove ceny se to zpatky dostane az v prubehu roku pozdeji, nicmene mam planovane na pristi rok pouze dva nakupy (graficka karta a SSD), jedno souvisi s druhym a nespecham na to a pockam si na slevy. :-)

MLC ubyva, ale ja mam jedno SSD na system, ktery si pravidelne zalohuju a druhe bude na herni knihovnu, ktere je mi ukradene, v nejhorsim se to z toho Steamu stahne a instalne znovu, takze mi nejake 3D TLC staci bohate (Crucial MX300).