Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem asi virus

Dobrej, jsem na pc a prohližím internet anebo hrjau nejakou hru a zniceho nic mi samo naskoci nejaka stranka vetsinou reklamni sracky.. obcas nejake ruske stranky... a skoro furt mi to meni vyhledavace.. uz sem odinstaloval kdejaky shit co sem měl v pc i vymazal pomoci win. defenderu virusy a malwery.. ale furt to přetrvava .. nejaká rada , predem dík

Ve škole neberete předmět o výpočetní technice? Pucovat můžete jak chcete, když víceuživatelský os degradujete na jednouživatelský >> sehnat administrátora, co zazálohuje uživatelská data (pokud jsou), řádně nainstaluje a řádně nastaví os. Ten nejspíše bude už neopravitelně kompromitován všelijakými breberkami.