Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook - gta

Dobrý večer,prosím o radu..chci mému synovi koupit hru gta5,ale nevím,zda se mu načte a bude správně fungovat v jeho ntb.Dokáže někdo takto říci? Jedná se o ntb HP 250 G4, vyčetla jsem info:dvoujádrový,Intel R celeron CPU N 3050, a 1,60GHz,RAM 4GB,oper.systém 64bit,graf.karta Intel HD..nic podrobnější nikde nic..nebo se to liší,nevím jakým stránkám mohu věřit.A požadavky té hry jsou:AMD Phenon 9850 RAM 4GB nvidia 9800 GT 1GB.Děkuji mnohokrát za odpovědi.

CPU N3050 1,60GHz
graf.karta Intel HD

ani náhodou. to není ani notebook, spíš se jim říká netbook, k ničemu jinému se to nehodí.
na libovolné hry s tím krámem ať zapomene.

sousedovi nebo prodavači, který vám tento ohromně cenově výhodný krám nakukal, dejte pár facek.
jestli to dítě plánovalo na hry, může to hodit do popelnice - a vy svou peněženku.

Vazeny kokote, grafiky Intel HD Graphics maji nekolik trid stejne jako u jinych vyrobcu, na nekterych se da hrat v nizkem rozliseni v pohode, na nekterych nikoliv, ta integrovana do N3050 je uplny dno, na kterem nejde nic nez Solitaire.

Tak díky moc..to jsem teda zklamaná,notebook jsme kupovali synovi loni k vánocům právě s tím,aby ho měl na hry, podle prodavače z Evy cz. s tím neměl být problém.Jen upřesnění,je to hra gta5 Grand theft auto V.

notebook s N3050 je vhodný na nenáročné a občasné brouzdání na webu, tyhle plečičky jsou na pomezí mezi netbookem a tabletem, většinou nemají ani aktivní chlazení. Na výše určené s nimi problém ani nemám (za tu cenu), ale na hraní to není ani náhodou, pokud tím nejsou myšleny Miny a Freecell. :-)

Může si hrát jiné hry,GTA V zrovna patří mezi nejnáročnější co do HW. Potom bude na rozhodnutí,je-li doba na vysokou investici do NB vhodného na hry,ale tam to začíná v cenové relaci výš než 20tis.Pokud je syn hráč,tak se vyplatí stolní PC,kde je možno podle finančních možností HW inovovat. To v NB téměř nejde.