Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přepsání Windows registru

Dobrý den,
bohužel nevím jak, zřejmě používáním nějakého neznámého SW jsem přepsal registr (ani o tom nevím) a důsledkem toho je nefunkční přehrávání videí. Objeví se klasická hláška "nesprávná hodnota pro registr". Googlil jsem a návod na opravu bohužel nenašel, nevíte někdo, jak bych problém mohl vyřešit?

Díky.

Právě, že nevím. Nic podobného jsem úmyslně nepoužíval, takže muselo jít o nějaký nevyžádaný SW, prostě jsem o jeho používání ani nevěděl. To, že přepsání registru způsobí používání tohoto SW jsem vyčetl na internetu, pokud to jde zapříčinit i něčím jiným, může to mít jiný důvod.

A ano, z uloz.to stahuji.

Uvedenou hlášku ("Chybná hodnota registru") mi zobrazí defaultní aplikace W10 - Filmy a TV pořady.

Při použití Windows Media Playeru zase vyskočí "Program Windows Media Player zjistil chybu při přehrávání souboru". PotPlayer vyzkouším a napíšu. Každopádně bych problém rád vyřešil celkově, nikoliv jen změnou používaného programu. Asi mě chápete.