Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odešla základní deska?

Zdravím, nedávno jsem musel vyklízet pokoj, takže sem odpojoval také PC a potom když sem se ho snažil zapnout, nefungoval monitor (Žádný signál), zkoušel sem napojit i na TV přes HDMI a to stejné, nefunguje ani když to odpojím od grafiky a napojím VGA jen na základní desku, grafická karta normálně běží (teda aspoň) bude teda problém v základní desce?

Co to je za stroj?
PC prestalo fungovat, ked sa s nim hybalo, takze mozeme predpokladat, ze sa nieco dodrbalo hybanim (skontrolovat doraz vsetkych kablov a kariet, alebo to rovno cele vybrat zo skrinky a skusit spustit na stole)

Jak dlouho byl odpojený? Co je v té sestavě za zdroj?
Už jsem zažil několikrát, že po delším odpojení zdroje od napájení tento pak již korektně nefungoval (podřadné ELYTY). To, že se nějak zapne neznamená, že výstupní napětí má požadované hodnoty.

V PC je procesor AMD Athlon II X4 651, Ramky 2GB, grafická karta AMD HD7850 2GB od Sapphire, zdroj Seasonic Energy Knight SS-500ET, kontrolu kabelů, a zapojení RAM i grafiky sem provedl, ještě teda zkusím vyměnit HDD, ale že by odešel zrovna když se PC odpojilo a nějakou dobu tak zůstalo mi nejde do hlavy