Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nabíječka na notebook - bude fungovat?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, chci taťkovi k Vánocům pořídit tuto univerzální nabíječku na notebooky : https://www.alza.cz/evolveo-global-lite-plus-d4569 84.htm

Vyplatí se to koupit? Opravuje notebooky známým a Ti mu to většinou dávají bez adaptérů a podobně. Jemu samému se zrovna nedávno rozbil jeho..tak jestli tato nabíječka bude fungovat na notebooky zn. Asus, Lenovo, Acer a tak? Můj táta má zrovna Asus K50IJ..bude to fungovat i na něj? Děkuji moc za odpověď.

No, on se mu od toho Asusu rozbil (nefunguje). Tak mě napadlo mu koupit tento univerzální, aby mohl nabíjet svůj a popř. opravovat i známým, kteří mu pořád nosí notebooky na opravu a nosí je bez adaptérů.