Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skylake i3 6100 ram

Dobry den, chcem si kupit novy procesor takže aj novu zakladku, a mam ramky su to kingston hyperx ddr3 1866mhz 2x4gb ale neviem či budu fungovať s intel core i3 6100 skylake a nejak sa mi nechu vyhodiť ďalsie peniaze na ram ked jedny mam. Píšem kvôli tomu že som našiel veľa imformacii že ddr3 so skylakeom nefunguju, dakujem za vśetky odpovede.

Sice jsi nenapsal přesné označení těch pamětí, ale na 99.999% nebudou použitelné.
Podporované jsou jen DDR4 (1.2V) a DDR3L (1.35V). Ty tvoje budou téměř jistě na 1.5V a možná i na 1.65V, takže smůla.