Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem open suse linux nevím jak se ho zbavit..

Zdravím vespolek.
potřeboval by sem poradit ohledně Linuxu openSUSE..
Dostal sem starší NT a potřeboval by sem ho nějak dát dohromady. Mám ho jen na Internet a Videa.. jen že mi na něm jde jen internet a mp3. když tam hodím něco z USB tak mi to nepřehraje žádný film.. a ani nic z YouTube.. zkoušel sem to nějak přeinstalovat. Ale bohužel o Linuxu nemám ani ponětí jak se v něm pracuje.. a ještě k tomu k té verzi co mám tak samo sebou už není žádná podpora. A když tam zkouším cokoliv naistalovat tak mě to ani nepustí..
Muže mi někdo ohledně toho to problému pomoc?? Klidně jak mám přehrát celí ten Systém a dát tam jiné Linuxi..
Předem díky za odpověď :)

No to už sem bohužel zkoušel.. jen že ta instalace mi skonči na 70% a pak mi to zahlásí chybu. A když sem to pak o to snažil.. tak to plně přestalo reagovat. něco chci naistaovat tak to začne načítat ale nic se neděje.. :(