Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Restart routeru

Zdravím, nevím jak, ale když jsem dnes navečer přišel k počítači, tak po výpadku proudu jsem si všiml jedné zvláštnosti..
Router se jmenuje "dlink" a je bez hesla.. nechápu jak se to resetovalo, no každopádně na internet se přes to dostanu ale není tam heslo a ani správný název a občas to vypadne nebo nejede vůbec a nebo pomalu, tak se chci zeptat, jestli jde ten router nějak dát do původního nastavení ?

Router : D-Link DI-524
Připojení bezdrátové.

Děkuji. :)

to není "stránka", to je webové rozhraní routeru (pravděpodobně ISP).

A problém je nejspíše v tom, že se ti tvůj sračkorouter paznačky D-link zresetoval do defaultu. Velmi pravděpodobně sloužil jen jako AP, WAN port není vůbec připojený a zároveň máš tak v síti dva DHCP servery, a proto ti to jednou jde a jednou nejde, podle toho, od kterého serveru dostaneš IP adresu.

Pokud nechápeš co sis právě přečetl, odnes to někomu, kdo chápat bude.

A jaký typ "Security" ?

A ještě bych se chtěl zeptat.. když mi jede internet a jdu na 192.168.0.1 tak dostanu tady tuto stránku kde je heslo u admina, které jsem si nastavil, neplatné.
Vyjede tahle stránka --> v příloze.

Ale když mi internet přestane jet a na tom symbolu, který udává sílu signálu, se objeví vykřičník, tak mi naběhne normálně stránka AirPusG 802.11g/2.4GHz Wireless Router kde mi funguje heslo pod username admin..