Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Snímaní obrazu na PC jako obraz v obraze

Měl bych dotaz …jak lze udělat snímaní obrazovky ne foto ale aby to pracovalo jako obraz v obraze abych přesně viděl v druhém okně co právě na ploše dělám …… a aby v tom druhém okně šlo zastavit právě co bych chtěl vidět nejlépe kdyby tam bylo možno nastavit čas zastavení ….a první okno jelo dále bez přerušení ….. nejedná se mi o nahrávání do složek a potom si to přehrad …díky za vaše nápady a názory ….

Omlouvám se asi za špatný dotaz jedná se o snímáni obrazu s okamžitým přehráním v jinem okně …. budu hrát nějakou hru dejme tomu třeba poker ve hře chci pokračovat ale chtěl bych si zastavit co šli za karty abych si je mohl po skončeni partie prohlédnout a tady bych měl zastavené ono druhé okno .. ….. nechci ukládat do složek a potom až si to prohlédnout … snad už je to možná malinko srozumitelnější ….