Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Debian cd - jak se dostat do složky "mail to box"?

Ahoj zeptám se na úplnou triviálnost mám linux debian a dělám si na něm mail server a potřebuji se dostat do složky "mail to box" ve výpisu ji mám ale když do ní chci příkazem cd tak mš to jen přesouvá do složky mail nevím jak mu říci že mail to box je složka děkuji předem a omlouvám se za svou debilitu.

Změna nevhodného předmětu, původně: Debian cd
Změna kategorie, původně: Software (host)

Zkus. ;-)

Klávesa TAB slouží na doplňování adresářů a souborů. Pokud tedy chcete přejít do adresáře hudba, stačí napsat na příkazový řádek cd hu a stisknout Tab. Pokud nemáte jiný adresář začínající na hu, tak se doplní na cd hudba. Tímto způsobem se dobře píší názvy adresářů obsahující mezery, které byste jinak museli uzavírat do uvozovek nebo apostrofů.

Mám konzultační firmu pro analyzátory kyslíku chtěl jsem vás využít jako placený support pro mou společnost ale s tak arogantní odpovědí jsem se nesetkal říkali že se vyznáte to je pravda uznávám.
Omlouvám se ale jde vybrat kdo by nám dělal support nebo ne ??