Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil bez neziaducich aplikacii

Dobry vecer,chcem sa spytat ako je mozne odstranit v mobile neziaduce aplikacie a s nimi spojene updatovanie,aby sa nezabranilo riadnemu chodu mobilu?.pouzivam Len prehliadac,nic one,a Mobil stale chce update aplikacii ktore nepozivam.dakujem.

aplikace mají závislosti. Některé potřebují pro svůj běh ty podle tebe "nepotřebné".

Nicméně ty které nechceš, můžeš odinstalovat. Ty které nejdou odinstalovat, jde zase zakázat, pak se aktualizovat nebudou.

A když si to rozdrbeš úplně, vždycky se dá udělat factory reset a začít rozdrbávat znovu. :-)