Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zkratování kontaktů

Dobrý den,

chtěla jsem se Vás zeptat na jednu věc. Nechala jsem si objednat novou baterii do ntb. Baterie bohužel rozměrově neseděla. Je možné, že při vložení baterie, která do ntb nepatří, by mohla způsobit zkratování výstupních kontaktů?

Je to možné? Nebo se to nestává?

děkuji za odpovědi

Baterie byla o něco větší, takže nešla zacvaknout (nevím, jak to nazvat), aby tam držela. Byla vložena téměř celá, takže si myslím, že mohla v kontaktech sedět. Uslyšela jsem nějaký zvuk. A teď se bojím ntb zapnout. Říkám, si že mohlo dojít ke zkratu.