Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr telefonu

Zravím,

náhodou jsem obdržel telefon vodafone smart ultra 6, nyní mám huawei p8 lite asi rok a půl, před 3 měsíci byl na reklamaci a vrátili mi úplně nový kus. A teď mě napadá, který z těchto je lepší, vodafone nebo huawei? Ten vodafone má celkem hezké parametry, ale i tak. Bud si nechám a huawei dám nebo obráceně, díky. Na mobilu používám spíše jen na internet, občas youtube a volání, hry vůbec, taky fotky.

Zdravím, jestli se nebudete zlobit, přihřála bych si svou polívčičku, abych nemusela založit nové téma. Řeším taky nákup nového telefonu, měl by být pro seniora, teda seniora technicky "v obraze", ale zapomnětlivého. Jednalo by se o toto: http://www.servatech.cz/mobilni-telefony/318-telef on-doogee-x6-pro-cz-cerny-zaruka-25-mesicu-a-servi s-6924351600822.html, kdyby ho někde zapomněl, moc by to nebolelo. Má ten telefon někdo? Nebo má na něj někdo nějakou pochvalu/hanu? Díky za postřehy.