Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HP Pavilion Wi-Fi problém

Dobrý den,
mám problém s Wi-Fi připojením ve svém notebooku HP Pavilion 15 (os win 10 x64). Při pokusu připojit se k 2 různým Wi-Fi sítím notebook hlásí "k této síti se nedá připojit". Ethernetové připojení funguje bez problémů. Zkoušel jsem přeinstalovat Wi-Fi ovladač - bez úspěchu.

Prosím o radu. Děkuji

Spust <CMD> jako spravce a pri zadani nasledujiciho prikazu, mas stejny problém ?
* Jak spustim CMD jako spravce ? Klikni pravym tlacitkem na START, kde ti vyskoci listova nabidka ve které mas moznost "Spustit Command jako spravce".

netsh int ip reset

• V pripade ze problém pretrvava :

netsh winsock reset catalog

• Restartovat PC. (zapnout vypnout)

Ted kdyz uz jsi vytahl ten KABEL, tak zadej (pro obnoveni vrstvy TCP/IP) :

netsh winsock reset

* Opet resetovat PC.
Jestli v pripade ze stale nic urcitou klikni na tu domaci sit WIFI v tom HP a zadej "ZAPOMENOU" /*Vymazat, ale nasledovne se pripoj znovu.
* V pripade ze byla spravne odstranena, vymazana, bude chtit po tobe heslo.

TiP ~ V nekterych pripadech, muze pomoci 'preinstalovani|obnoveni' ovladace pro tvou sitovou kartu.
* Kde mohu stahnout instalacni soubour pro mou sitovou kartu ? HP Support : http://support.hp.com/us-en/product/HP-Pavilion-15 -Notebook-PC-series/5355006/model/5393349/drivers

- System

- Provider

[ Name] Microsoft-Windows-Diagnostics-Networking
[ Guid] {36C23E18-0E66-11D9-BBEB-505054503030}

EventID 5200

Version 1

Level 4

Task 9

Opcode 0

Keywords 0x4000400000000001

- TimeCreated

[ SystemTime] 2016-12-08T20:28:20.966723300Z

EventRecordID 10561

- Correlation

[ ActivityID] {0EC03B80-8827-4764-96DF-B021A0A486E7}

- Execution

[ ProcessID] 1260
[ ThreadID] 1840

Channel System

Computer Paulios

- Security

[ UserID] S-1-5-19

- EventData

RootCause Připojení bylo zrušeno. Připojení k síti MOJEWIFI bylo zrušeno. Pokud jste je nezrušili vy, je možné, že došlo k vypršení požadavku.
RootCauseGUID {32B2ED02-B1AA-4DDB-9A65-A2A6071028B7}
RepairOption Resetujte adaptér bezdrátové sítě. Síťový adaptér Wi-Fi v tomto počítači tím bude vypnut a poté znovu zapnut.
RepairGUID {07D37F7B-FA5E-4443-BDA7-AB107B29AFB9}
SecondsRequired 300
SIDTypeRequired 80
HelperClassName AutoConfig Helper Class
InterfaceDesc Wi-Fi
InterfaceGUID {08BAC4D0-F1E2-4D84-92DD-5BA0A53CD7C0}

Tohle vyskakuje při pokusu o připojení

otázka je, co ten požadavek na spojení zruší: jestli špatná funkce windows (neustále rozdrbávané automatickými updaty), nebo jsou vadné všechny nové ovladače od hp i ty z aktualizací ms, nebo běží nějaký ten bloatware od hp který pořádně nefunguje, nebo nejméně pravděpodobná možnost, že hw wifikarty je vadný.

kromě testu s usb adaptérem by šlo nabootovat nějaký live linux, jestli pod ním karta ožije, ale to nemusí fungovat automaticky a pak je to k ničemu.
nebo mít k dispozici jiný 2.5" disk a na něj nainstalovat libovolný windows, jestli wifi pojede.