Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade stávajícího PC

Ahoj, rád bych se zeptal, zda-li se vyplatí tento upgrade a jestli vše bude správně fungovat.

Má stávájící sestava je:
Display: 2x Full HD monitor
GPU: NVIDIA GeForce 9400 GT
RAM: 2x Kingston 2GB DDR3 1333MHz (99U5471-002.A01LF)
MB: Asus P8H67
CPU: Intel Core i5 2300
OS: Windows 10 Pro (64bit)
HDD: WD Caviar 1TB

Zaměstnavatel mi přidat:
RAM: Stávající dát jinému PC a mi vložit 2x HyperX Fury Blue 8GB DDR3-1333MHz (HX313C9F/8)
HDD: Nechat stávající a přidal Kingston 240GB SSDNow UV400 (P/N SUV400S37/240G)

Můj dotaz
Vyplatí se tento upgrade? A zvládne má základní deska 16GB RAM, nemohu nikde dohledat, jaké je její maximum.

Děkuji a přeji hezký den. :)

Mám hodně věcí naráz spuštěných, Adobe Photoshop, Visual Studio Code, Sublime Text, Chrome (+- 15 záložek), Outlook, Viber, Pidgin, Informační Systém naší firmy, Excel, Spotify. Taková je má běžná zátěž PC. S tím, že Photoshop používá okrajově a většinou je vypnutý.

Vyplatí se tento upgrade?

To snad musis vedet ty. Jak mam ja vedet, kolik RAM otrebujes, kdyz nic o vyuziti PC nepises. Na bezne cinnosti staci i 4GB RAM.

Kdyz tam das SSD (preferoval bych ale jine) na system a programy, tak se zrychli nabeh OS a tech programu.