Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem video pres USB nelze zobrazit

Nelze zobrazit video pres USB, zvuk jde ale video je jen cerna obrazovka. Jde o notebook Toshiba. Myslim ze problem bude v USB, ale nevim jaky. Skousel jsem kameru i TV kartu v obou pripadech zvuk bez obrazu. Diky za radu!

Kodeky zkusim preinstalovat, ale nejsem si jist jesli to pomuze. Prehravani videa z DVD, hardisku, CD ruzne formaty jsou bez problemu. Problem, ze se mi nezobrazuje obraz je jen pri nahravani, prehravani pres USB port. Monitor nastaven.