Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tn nebo Ips

Dobrý den chci si koupit nový monitor spíše na hry ale také i na filmy hlavně chci mít pěkný obraz.Už jsem byl rozhodnutý si koupit Ips panel .. ale jak se na to tak koukám .. tak někdo kritizuje tu odezvu u Ips panelu. A tak bych se vás chtěl zeptat co je podle vás lepší či je to vůbec poznat když budu hrát tak při 120 fps. takže jestli si mám koupit Ips panel s 4-5 ms a nebo Tn panel s 1-2? všechny kriteria .. jsou jinak skoro stejná :-)

Ja preferuji nebo 'na hry' jsem zakoupil ASUS 2K 144Hz + AMD FreSync na panelu <TN> pro AMD Fury X, s odezvou 1s, me kuprikladu LCD|TN panel vyhovuje.
Na FPS neni TN spatné (hlavne kvuli rychlé odezve), pro plosinovky bych zvolil spis IPS, IPS ma lespi pozorovaci uhly (je se divam jen zepredu), barvy (ktere mne spise obtezuji, moc palive), kdyz pujdes nekam do Elektra, urcite se rozhodnes sam .. ;-)