Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc Zostava do 1000eur + taktovací procesor

Nazdar, mohli by ste mi poradiť pc zostavu do 1000eur(max. 1100).
Požiadavky:
-taktovací procesor,chcem intel a opekať na procesoroch od AMD nehodlám
-rx 480
-16gb ram
-500gb-1tb HDD
-bez monitoru(keď tak monitor ale mimo rozpočet) a iných periferií
-objednávka z datacomp.sk (zľavy od známeho)
Na počítači budem hrať Mafiu 3, GTA 5,Rust,Overwatch a iné novšie hry

https://www.czc.cz/silentiumpc-gladius-m20-cerna/1 74046/produkt

Tahle skrin + nepotrebujes ventilator Arctic, protoze v ni uz ventilatory jsou, takze usetris 3 kila, navic podle me lepsi skrin. Jinak neni na cem setrit, leda netaktovaci procesor i5-6600, razem ti staci horsi chladic a levnejsi deska a zdroj, ale je to vsechno provazane, jakmile das ten taktovaci K procesor, coz byl tvuj pozadavek, tak tam musis mit to, co ti navrhl M-Pol + XoXo tu desku.