Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte repasovaný NTB

Zdravim,
doporučíte mi nějaký repasovaný notebook, požadavky:
- kvalitní konstrukce, zpracování, dobře vyřešené chlazení
- displej velikosti kolem 12", max 13"
- Windows mohou být ještě XP, nebo 7
- integrovaná grafika v CPU

Využití jen internet a běžné kancl práce.
Tedy nejlépe něco z řad Lenovo ThinkPad (spíše ale ještě IBM), HP EliteBook nebo Dell Latitude. Jaký konkrétně model byste doporučily?
Díky.

Jako fanda starého konceptu Lenova samozřejmě doporučim:

Lenovo X200/220/230... Případně jsou i vyšší řady (novejsi), ale to je imho zbytečně na prohlížení netu a kancelář. práce.

Prošlo mi rukou několik 12" Elitebooku, po tom bych osobně nesáhl. Takovou nouzovou bych viděl např. Dell Latitude D430, ale i tak :)

A co se týče repase, toho bych se nebál. Notebooky dle výběru jsou téměř věčné.