Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak velkou mít rezervu na zdroji .

Zdarec .. koupil jsem si asi týden zpět zdroj :https://www.czc.cz/corsair-rmx-series-rm550x-550w/ 185923/produkt
Nýni ale dokopuju další komponenty a z 100W rezervy se náhle stala 26w rezerva. ----> WYCAnt

Tak se ptám , mám ten zdroj na czc vrátit a udat toto jako důvod ,, nebo si ho nechat a modlit se že nic nevybuchne ... ? :DD

Popřípadě ,,, jaký zdroj by jste mi doporučili ?

Předem děkuji za odpovědi. :)

tak to jsem rád :) nerad bych totiž dokupoval nový zdroj ,,,
A ještě když už jsi tady xoxo .
Slyšel jsem cosi o tom že u základní desky musím nainstalovat vícero ovladaču ,,(na wifi,usb atd...) ... tak prosím jestli by jsi mi napsal co vše musím udělat po zapojení těch komponentů do pc :) ?

Kupuji: základní desku,procesor,hdd,sdd