Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem C:\Users\TEMP - co s tím?

Windows 7/64 Pro.
V adresáři C:\Users se mi objevil podadresář TEMP s následujícím obsahem:

[27573-temp-png]

Mám dojem, že se tak mohlo stát poté, co jsem ráno při spouštění Windows asi zadal nesprávné heslo (překlep bez brýlí), musel jsem to opakovat, psalo to o nemožnosti načtení profilu. Je to už týden, nepamatuji si den, kdy se to stalo, adresář TEMP jsem náhodou objevil až dnes.

Vím, že to asi ničemu nepřekáží, ale jsem estét: mohu to bez obav smazat?

Díky

bacha, podla nazvu su to subory s userdatami ktore sa pripajaju k systemovemu registru. ak su pouzivane, ich dmazanim si odfajcis uziv. profily, ich nastavenia, atd.

najprv si zisti ci sa pouzivaju, resp. ci sa korektne pripaja subor z konkretneho uziv. adresara k registrom a ci vsetko riadne funguje.

Zatím to testuji pomocí HD Tune (kompletní test), asi to bude OK. SMART je bez problémů (Velociraptor 500MB).

V odkazu výše (Abox: Microsoft) se píše, že na vině by mohla být práce antiviru. Mám AVG free, netuším, kdy při spouštění PC startují jeho jednotlivé subrutiny.

Koukal jsem se i do registru, nějakou položku SID s koncovkou *bak tam nemám. Jen ten svůj jeden profil.

Chkdsk jsem snad nikdy nedělal, snad se tím něco nemůže pohnojit, pojedu-li podle 2641432 :-*

----

Ještě doplním, že poté, co jsem tam měl tu hlášku (na té přihlašovací bleděmodré W7 obrazovce), zadal jsem ("zkusit znova" či co tam bylo) své heslo správně a normálně naběhl můj profil. Žádné jiné zásahy, žádný restart, jsem nedělal. A toho TEMP jsem si všiml až dnes..

[27576-test-png]
[27577-smart-png]